CZYSTE MYDŁA i OLEJE KOSMETYCZNE, NATURALNIE PROSTY SKŁAD

Zapytacie co mydła mają wspólnego z Rodzinną Olejarnią? A no wbrew pozorom bardzo dużo! Zastanawialiśmy się w jaki sposób zawarte w naszych Naturalnych Olejach dobroczynne dla skóry substancje - witaminy i mikroelementy - wykorzystać do pielęgnacji skóry... i tu powstała prosta i w sumie najbardziej oczywista odpowiedź – stworzyć mydła w kostce. I tak powstały nasze naturalne, czyste mydła!

Mydła są od początku do końca procesu nasze – czyli wywarzane z naszych olejów i z destylowanej u nas wody. Odpowiednio dobrane oleje mieszane są w odpowiednich proporcjach i w procesie naturalnego zmydlania przeistaczają się w idealną mydlaną kostkę. Mydła mają prosty skład: olej bazowy, inne oleje roślinne, wodorotlenek sodu i woda destylowana. Nasze kostki dojrzewają czyli krótko mówiąc leżakują - co najmniej 3 tygodnie, aby osiągnąć optymalną wydajność. Mydła od nas trafiają wprost do Was – krótszej drogi od powstania mydła do jego użycia chyba nie ma bo wszystkie składniki mamy na miejscu!


Pomysł na oleje kosmetyczne przyszedł zaraz po mydłach. Nasze czyste mydła przypadły Wam do gustu, więc postanowiliśmy uzupełnić pielęgnację o Naturalne Oleje o wyjątkowych właściwościach, które zastąpią tradycyjny krem lub wspomogą w naturalny sposób działanie stosowanych przez Was na co dzień kosmetyków. A naturalne oleje stanowią przecież składową lub są podstawą wielu pielęgnacyjnych smarowideł. Nasze oleje tłoczone są na zimno, na tradycyjnych prasach ślimakowych, dzięki czemu zachowują pełnię wartości zawartych w pestkach malin, migdałach czy rokitniku.

Nasze oleje sprzedajemy w poręcznych buteleczkach z ciemnego szkła chroniących je przed promieniami słonecznymi, posiadają pipetkę, która jest najbardziej higienicznym sposobem aplikowania oleju. Po otwarciu oleje należy przechowywać w lodówce.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl